Otelinizi akıllı otomasyon sistemi ile donatıp, misafirlerinize yepyeni ayrıcalıklar sunarken, rakiplerinize de fark atmak istemez misiniz?

Otel odalarından, toplantı odalarına, ortak kullanım alanlarından tuvaletlere kadar hemen yer yerde, akıllı otomasyon sistemiyle otelinize yepyeni bir yıldız ekleyebilirsiniz.

Uygulanması ve kullanması oldukça basit ve kolay. Ancak bu hızlı değişimin size kattığı değer sistemin basitliğine kıyasla kat kat büyük. 

Enerji: Otelinizde en önemli gider kalemlerinden olan enerji tüketimini kontrol altına alıp, maliyetlerinizi düşürmeye ne dersiniz? Oda katlarından her ne kadar enerji kesici kartlı sistemler ile gereksiz enerji tüketimini engellemeye çalışsanız da, boş odalarda çalışan klimanın önüne geçmek haylice zordur. Bu kartlı sisteme paralel olarak, oda içindeki insan varlığına bağlı çalışan akıllı bir otomasyon ile gereksiz ısıtma/soğutma israfına son verebilirsiniz. Öte yandan, aydınlatma ve ısıtma/soğutmadan kaynaklı, elektrik ve doğalgaz gibi enerji kaynaklarının tüketimini artık programlayabilir, kısıtlayabilir, denetleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Bu sayede elde edeceğiniz kazancı hızla gözlemleyecek ve karlı çıkacaksınız.

Konfor: Misafirlerinize odalarında, kendi şahsi cep telefonu veya akıllı tabletleri ile aydınlatma, perde ve iklimlendirme kontrolünü yerlerinden kalkmadan yapmalarını sağlayarak akıllı otel konseptine geçmeye ne dersiniz? Bu sayede, oteliniz için yepyeni bir pazarlama alanı yaratabilirsiniz. Üstelik, tüm bu konfor cihazlarını siz genel bir merkezden de yönetebilir ve gereksiz kullanımı engelleyebilirsiniz. Misafirleriniz için yaratacağınız senaryolar ile enerji tüketimine ve unutkanlığa son verirken, etkileyici bir hizmet sunumu sağlarsınız. Öte yandan, toplantı odalarınızı akıllı hale getirip, toplantı yapan firmalara odalardaki tüm sunum cihazlarını uzaktan kumanda etme şansı sunabilirsiniz.

Güvenlik: Gerek oda katlarında, gerekse de ortak kullanım alanlarında, yangın, duman, su basma vb. tehlikelere karşı önlem alabilirsiniz. Havuz ve SPA gibi alanların çevresinin erişimini güvenle kontrol edebilirsiniz. Öte yandan, ilgili pompalar, filtreler, sıcaklık, güneş enerjisi cihazları ve daha fazlası artık tamamıyla sizin kontrolünüzde…

GELİŞMİŞ GÜVENLİK

DAHA FAZLA GÜVENLİK ve EMNİYET
Her zaman ve sürekli olarak merkezi uyarı sistemine bağlı olan gelişmiş ve uzaktan yönetilebilir otomasyon sistemi ile, evinizin veya işyerinizin güvenliğini daha akıllı ve daha güvenilir bir şekilde sağlarsınız. Sizin için değerli olan herşeyi, izinsiz kullanım, hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı ve benzeri her türlü istenmeyen durumlardan korur ve karşı önemleri alırsınız. Sıradan güvenlik sistemleri gibi sadece bir uyarı ve alarm sistemi yerine, önleyici ve koruyucu bir hizmet alırsınız. Akıllı ev sistemleri ile gözünüz asla arkada kalmaz, her zaman ve her yerden evinizin veya iş yerinizin kontrolü tamamen siz elinizde olur.

ENERJİ YÖNETİMİ

AKILLI ve PRATİK TASARRUF
Artık evinizde veya işyerinizde kullandığınız her bir elektronik cihazın ne kadar elektrik tükettiğini, nerede olursanız olun, anlık olarak takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. Akıllı kontrol teknolojimiz sayesinde, konfor ve rahatlığınızdan feragat etmeden enerji hem evinizdeki elektrikli aletlerin, hem aydınlatma sistemlerinin hem de ısıtma/soğutma sistemlerinin harcadığı enerji (elektrik, doğalgaz vb.) tüketiminden tasarruf edebilirsiniz.

AKILLI AYDINLATMA

HER EVE AKILLI AYDINLATMA SİSTEMİ
Evinizdeki mevcut anahtar ve aydınlatma sistemini değiştirmeden, kablosuz modüllerle kolay ve hızlı kurulum sağlayabilirsiniz. Bu sayede, anlık olarak uzaktan konfigurasyon yeteneği kazanırsınız. Sıva altı veya sıva üstü takılabilen anahtar seçeneklerinden birini seçebileceğiniz gibi her marka ve model priz ve anahtar ile tam uyum sağlarsınız.

AKILLI TERMOSTAT

AKILLI İKLİMLENDİRME ve VERİMLİ ENERJİ KULLANIMI
Kullandığınız standart radyatör ya da klimayı akıllıca kontrol edip, her bir odanın sıcaklığını ayrı ayrı ayarlamak artık çok basit. Dilediğiniz sıcaklık koşullarına sahip olup, aynı zamanda tasarruf sağlarsınız. Mükemmel bir termostatın duvarda yer alıp odanın estetiğini bozmaması, mümkünse görünmez olması gerekir. Akıllı ev sistemi ile ister oda termostatından sıcaklık kontrolü gerçekleştirir, isterseniz de akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden sıcaklık ayar ve programlarını yapabilirsiniz.

KAPI, GARAJ GİRİŞ KONTROLÜ

ANA GİRİŞ KAPISI ve GARAJ ARTIK SİZİN KONTROLÜNÜZDE
 • Akıllı telefonunuzla evinizin kapısını uzaktan açabilir / kapatabilirsiniz. Anahtarınızı unutmuş olsanız bile evinize girmek artık sorun değil
 • Garaj kapısı için ayrıca bir uzaktan sistem almanıza gerek kalmadan, aynı platform üzerinden garaj kapısı kontrol imkanı sunar,
 • Belirli bir kapıdan yapılan tüm giriş çıkışları kayıt altına alıp, istatistiki bilgi sahibi olabilirsiniz
 • Kapı açıldığı zaman otomatik video kaydı başlatıp, eve girip çıkanları takip edebilirsiniz
 • Her bir kullanıcı için kapı giriş/çıkış işlemi yapıldığında bilgilendirme mesajı alabilirsiniz
 • Acil durumlarda otomatik kapı kapama veya açma işlemi yapabilirsiniz

PERDE, PANJUR, TENTE KONTROLÜ

OTURDUĞUNUZ YERDEN PERDELERİNİZİ veya PANJURLARINIZI KOLAYCA KONTROL EDİN
 • Kablosuz modüller vasıtasıyla her eve kolay kurulum
 • Nerede olursanız olun internet üzerinden veya evinizin içinde akıllı telefon veya tabletinizle perdelerinizi açabilir / kapayabilirsiniz Akıllı perde, panjur, tente motor kontrolü:
 • Gün doğumu ve batımı saatlerini ayarlayabilirsiniz; ve böylece otomatik olarak güneş doğduğunda perdeleriniz açılabilir ve güneş battığında da kapanabilir
 • Işık şiddetine veya sıcaklığa bağlı olarak ya da günün değişik saatlerine göre bu işlemi otomatik olarak yapabilirsiniz
 • Karmaşık senaryoları kolaylıkla tanımlayabilirsiniz