10″ H1

7″ H7

7″ V7

8 giriş ve 7 çıkış sayısı, dahili RF Gateway ve Server ile ALL IN ONE kavramını yeniden tanımlayan bir panel sunuyoruz. Kablosuz genişletilebilir altyapısı ile projeleriniz için standart bir akıllı evden fazlasını yapıyoruz.

Aynı zamanda enerji tüketiminizi kontrol altına alarak %30 enerji tasarrufuyla doğa dostu yaşam vadediyoruz.

Dahili Termostat

Dahili sıcaklık sensörü ile her zaman sıcak bir yuva sağlıyor, ısınma verimliliğini arttırıyoruz.
Oda bazlı ısıtma kontrolü özelliği ile tüm evinizin ısı kontrolü artık tek bir noktadan mümkün.

Kablosuz Haberleşme

Nova Panel serisi dahili RF Gateway’i sayesinde kablosuz haberleşerek, tüm inohom ürünleriyle entegre çalışır. Projelerinizin elektrik altyapsı inohom için önemli değildir. Ar-Ge departmanımızın sizler için ürettiği özel çözümleri ile her zaman yanınızdayız.

Wifi ve Ethernet Bağlantısı

İster WiFi ile kablosuz, isterseniz de ethernet portu üzerinden kablolu olarak sisteminizi internete açın, evinizi tüm fonksiyonları ile dünyanın heryerinden kontrol edin.

Güvenlik

Hareket, su baskını ve gaz kaçağı gibi durumlar; ilgili dedektörler aracılığı ile denetlenerek inohom tarafından güvenliğiniz sağlanır.

Dedektör alarm durum bilgileri kayıt altına alınır. Saat bilgisi, dedektör ismi ve ilgili güvenlik kamerasından alınan anlık görüntü ile sizi bilgilendirir. Alarmınızın aktif yada pasif duruma alınması halinde, işlemi yapan kullanıcı ve işlem bilgisi bildirim ile gönderilir.

0.7mm kalınlığındaki temperli yekpare kapasitif yüzeyi ile yüksek hassasiyet sağlar.
Zarif tasarımıyla bulunduğu ortama bambaşka hava katar.

 

 

İklimlendirme Yönetimi

Oda bazlı ısıtma kontrolü ve senaryolarla tanımlanabilen iklimlendirme yönetimi ile enerji verimliliğini arttırır. inohom hem doğa dostu, hem de daha tasaruflu bir yaşam sunar.

Farklı tip iklimlendirme sistemlerini, hibrit şekilde tek noktadan derecesel olarak yönetip konforlu bir yaşam alanı elde edersiniz.

 

IP Senkronizasyon

inohom tarafından geliştirilen IP Senkronizasyon özelliği ile kablosuz otomasyonun kapsama alanı sınırları aşılıyor. AVM, hastane, kamu binası, okul, otel gibi kapsamlı otomasyon projelerinizde inohom ürünleri ile kablosuz haberleşme esnekliğinin avantajlarını yaşayın. Kablosuz haberleşme özelliğine sahip
birçok uç birimi, IP üzerinden senkron çalışır hale getirebilirsiniz.

Sistemin en güçlü özelliklerinden biri olan detaylı yetkilendirme ve log kaydı özelliği; kablolu ve kablosuz uç birimleri ile kontrol ve izleme yapabileceğiniz kapsamlı bir bina otomasyonunu mümkün kılar. Web arayüzü desteği ile tüm sisteminizi tek merkezden yönetebilrsiniz.

Yeni Nova Panel işletim sistemi bunun için geliştirildi…

Kablosuz Çözüm

Yeni nesil Nova Paneller dahili 8 giriş 7 çıkışı ile evinizin kontrolünü sağlarken, kablosuz haberleşme yeteneği sayesinde diğer inohom ürünleriyle haberleşerek senkron bir şekilde yaşam alanınızı yönetir. Kontrol panelinizin herhangi birşekilde devre dışı kalması durumda dahi, inohom haberleşme algoritması sayesinde sistem sorunsuz şekilde çalışmasını devam ettirebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Mobil Uygulama

iOS ve Android işletim sistemi için geliştirilen kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun yaşam alanınızı yönetip izleyebilirsiniz.
İnterkom araması veya alarm oluştuğunda, inohom size bildirimler göndererek her durumdan haberdar olmanızı sağlar.

Yüksek Performans

Linux işletim sistemiyle tam güvenlik sağlarken yüksek hızlı ve 4 çekirdekli işlemcisi ile size performanslı bir kullanım deneyimi yaşatır.

IPS EKRAN

Ekrana farklı açılardan baktığınızda renk kaybı gerçekleşmez.
1 mm kalınlığında cam yüzey ve yüksek dokunmatik hassasiyetiyle kapasitif ekran kalitesini hissedersiniz.

Yüksek Ses Kalitesi

Eliptik kabinli özel hoparlör tasarımıyla;
İnterkom görüşmesi, zil ve alarm uyarılarında ses kalitesini farkedeceksini

Teknik Özellikler

Ekran : 7″ IPS Kapasitif Dokunmatik
Çözünürlük : 1024×600 pixel
Tasarım : 0.7 mm Temperli Yekpare Cam Yüzey
Haberleşme : RF, WiFi, Ethernet
Girişler : 8 Dijital Giriş
Çıkışlar : 6 Röle – 277VAC 10A
Sensör : Dahili Sıcaklık Sensörü (0.5 C° Hassasiyet)
Besleme : 12 VDC
İşletim Sistemi : Linux OS
İşlemci : 1.5 Ghz 4 Çekirdek
RAM : 1 GB
Hafıza : 16 GB
Bağlantılar : Vidalı Klemens
Koruma Sınıfı : IP 20
Boyutlar : 245mm x 180mm x 6 mm
Kurulum : Sıva Altı Duvar Montaj