Neden Altek?

  • Evinizde veya işyerinizde güvenliği sağlamanın, konforu yaşamanın ve enerji verimliliğinden faydalanmanın yoludur.
  • Kolay kurulum, güvenilirlik, yerli ve dayanıklılık, bir çok farklı otomasyon protokolü ile entegre çalışma ve farklı teknolojileri destekleme gibi bir çok ayrıştırıcı özellikleri olan yeni nesil ev otomasyon sistemidir. İşe özel geliştirme ve argo çalışması yaılabilmektedir.
webkontrol

YENİLİKÇİ ve GÜNCEL

Her zaman, her yerden, her cihazla uzaktan akıllı kontrol ve yönetimi 7 / 24 hizmet vermektedir. Ev içinde sensörler ile algılanan hareketler siz nerede olursanız olun; evde, işte, seyahette, dünyanın her yerinden sanki evin içindesiniz gibi evinizi kontrol ve takip etmenizi sağlar, gözünüz arkanızda kalmaz. Üstelik, 7/24 takip sayesinde, evinizde gerçekleşen her durumdan uyarı bilgisi alırsınız.

SADE ve BASİT BİR O KADAR DA DETAY

Kablosuz altyapı sayesinde, eviniz veya iş yeriniz ister inşaat halinde olsun, isterseniz de dayalı döşeli olsun, kırma, dökme, kablo çekme kesinlikle olmadan montaj sağlanmaktadır. Binanızın mevcut tasarımına ve altyapısına zarar vermeden, estetik görünümüne etki etmeden, mevcut priz ve anahtarlarınızı değiştirmeden hızlı ve kolay kurulum imkanı sunuyoruz. Üstelik, dilediğinizde kolayca taşıyabilir, ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

TÜM PROTOKOLLERE UYGUN

Altek ev otomasyonu alanında kullanılan kablolu ve kablosuz uluslararası tüm protokol ve sistemler ile desteklenmektedir. Böylece tüm teknolojik sınırları ortadan kaldırarak, sizin projeniz için en uygun, en pratik, en ekonomik çözüm tasarlanarak size sunulmaktadır. Altek ile en büyük avantajımız, farklı protokolleri destekleyen modüllerinin, ana kontrol ünitesi Server Box ihtiyacınız olan zamanda ve sayıda lego gibi kolayca eklenip çıkarılabilmesidir.

KONTROL DEĞİL AKILLI EV YÖNETİMİ

Altek ile Akıllı Ev kontrolünün çok ötesine geçersiniz, evinizi gerçek anlamda yönetirsiniz, bir başka deyişle evinize akıl katarsınız. Altek ile alışageldik AÇ/KAPA komutlarını uygulamaz, size dilediğiniz kuralı ve işlemi yerine getirme şansı sunar. Diğer bazı sistemlerin de program ve zamanlama özellikleri olmasına karşın, sadece Altek gerçek anlamda müşterilerinin dilediği kuralları uygulamaya sokmasına izin verir. Üstelik kural tanımlama çok basit ve eğlenceli bir grafik arayüzünden yapılır ve daha önce hiçbir programlama deneyimi sahip olmanızı gerektirmez.

EN AKILLISI BİZDE

Temel otomasyon ihtiyacından, en gelişmiş otomasyon gereksinimlerine kadar her türlü ev otomasyon projesine eksiksiz ve etkin çözümler sunar. Tek bir kutuda ihtiyacınız olan her kontrolü sağlarsınız.

Uzaktan Kontrol: Aydınlatma, Perde, Panjur, Priz, Bahçe Sulama Yönetimi
İklimlendirme/Enerji: Klima, Kombi, Kalorifer Kontrol ve Enerji Tasarrufu
Emniyet: Yangın, Duman, Gaz, Su Baskını Uyarı ve Pencere/Kapı Kontrol
Güvenlik: Kamera, Alarm, Siren, Tablet/Akıllı Telefondan İzleme
Sağlık: Acil Tıbbi Yardım, Panik Butonu, Yaşlı Bakımına Destek
Eğlence: Multimedya, Müzik/Video Yönetimi, Akıllı Telefon Entegrasyonu

HER CEBE UYGUN EKONOMİK ÇÖZÜM

Tüm akıllı ev otomasyon sistemlerine kıyasla en rekabetçi çözümleri sunar. Amacımız akıllı ev sistemlerini lüks olmaktan çıkarıp, herkesin kolayca sahip olabileceği, zahmetsiz ve kolay bir çözüm haline getirmektir. Tek seferlik cihaz ücreti verir, aylık ücret kesinlikle ödemezsiniz. Üstelik, bir kez aldığınızda, sistemi istediğiniz kadar büyütmek sizin elinizde. Başta bir kaç basit sensör ile başlayıp, ileriki dönemde ihtiyaç duyacağınız yeni özellikler için sadece sensör ücreti ödersiniz.

KOLAY KURAL/SENERYO OLUŞTURMA

Bir çok bilindik ev otomasyon sistemi müşterilerinin sisteme uzaktan bağlanıp alarmı ve ışıkları açıp kapamasına olanak sağlar. Ancak sadece Kural Oluşturma sistemi müşterilerinin ev otomasyon sensör ve cihazlarının yeteneklerini tam anlamıyla kullanmasına olanak tanır. Kural Oluşturma grafik arayüzü sayesinde zorlanmadan, bulmaca kurgusuna göre hazırlanmış yapılar sayesinde kolayca sisteme kural tanımlayabilirsiniz. Üstelik, kural oluşturmak için ileri düzey programlama bilgisi ve becerisi gerekmez, herhangi bir kişi grafikler yardımıyla bu işlemi kolaylıkla yapabilir.

KESİNTİSİZ ÇÖZÜMLER

Her durum ve koşulda çalışmaya devam eder. Evinizde veya işyerinizde elektrik kesildiğinde sistemin çalışmasına devam edebilmesi için opsiyonel ek Yedekleme Modülü sunulur. Bu modül ile 24 saate kadar kesintisiz hizmet devam eder. Sensörleriniz elektriğe ihtiyaç duymadan pille çalıştığı için güvenliği asla riske atmazsınız. Öte yandan, internet bağlantınız kesildiğinde sistem evinizin içinde aralıksız çalışmaya devam eder, internete ihtiyaç duymaz. Ancak, bu gibi kesintilerde dışarıdan da bağlantım devam etsin derseniz 3G dungle ile kesintisizlik garanti…

TEKNİK DESTEK

Ancak, ihtiyacınız olan her anda her türlü soru ve sorununuzda size uzaktan destek verecek ekibimiz hizmetinizde. Uzman ekibimiz her türlü sorununuzu itina ile ele alır ve çözümünü sonuna kadar takip eder. Üstelik, talep edildiği takdirde yerinde teknik destek hizmeti de verilmektedir.

HERKES KARLI ÇIKAR

Herkes için en uygun ve ideal çözümü sunmaktadır. İsterseniz evinizde ufak değişiklikleri kendi kendine yapmayı seven meraklı bir son kullanıcı olun; isterseniz yeni bir bina inşaa edecek ve akıllı ev teknolojisi ile pazarlamasına güç ve malına değer katmak isteyen bir müteahhit olun; isterseniz müşterilerinizin iç dekorasyonunda konfora ve estetiğe önem ve bir mimar olun; isterseniz de mevcut kamera, alarm ve güvenlik iş kollarına bir yenisini ekleyip yetkinliğini artırmak isteyen bir uygulamacı, herkes karlı çıkar!